Nový

Angelwax Claybar Red Hard 100 g tvrdý clay

Nový

Angelwax Claybar Red Hard 100 g : Tvrdý clay pre dekontamináciu laku.

Viac informácií

13,50€

Viac informácií

Angelwax ponúka hneď tri druhy Claye. Všetky fungujú na rovnakom princípe. Odstraňujú z lakovaného povrchu prilepenu špinu, ktorú nemožno odstrániť bežným umývaním.

Asfaltové škvrny, trus, nános cestnej špiny a stromovú miazgu. Stačí kĺzať s Clayom po povrchu karosérie, tým sa na neho prichytia nečistoty, ktoré sú týmto spôsobom jemne odstránené z lakovaného povrchu.

Ak je Vaša karoséria po umytí na dotyk drsné, skúste použiť clay a spoznáte ten rozdiel.

Pre najbezpečnejšiu prácu použite ako lubrikant Angelwax Uber Lube. Všetky Claye Angelwax sú balené v luxusnom plastovom kryte, kde si môžete kocku po použití uschovať. Nebude tak časom vysychať a bude stále v 100% stave aj po dlhom uskladnení.

Red (červený) clay - tvrdý clay - je najúčinnejší Angelwax clay, určený pre rýchle a efektívne odstránenie znečistenia pri kompletnej údržbe vozidla. Používajte tento clay spoločne s prípravkom Uber Lube.


Blue (modrý) clay - stredne tvrdý clay - sa dá použiť s vodou alebo s prípravkom Uber Lube. Skvelý na vylepšenie detailov.


Yellow (žltý) clay - mäkký clay - možno použiť s obyčajnou vodou. Pozbiera ľahké znečistenie a je určený pre pravidelnú údržbu vášho vozidla.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 other products in the same category: