Nový

Enigma Kit

Nový

Balíček obsahuje keramický vosk, keramický šampón a keramický detailer.

Viac informácií

69,90€

Viac informácií

Šampón Angelwax Enigma bol vyrobený s použitím najnovšej keramickej technológie. Pri pravidelnom používaní sa keramické molekuly v rámci ENIGMA SHAMPOO naviažu na vozidlo a na povrchu sa vytvorí ochranný povlak.
S vynikajúcou čistiacou schopnosťou dodáva naša unikátna formulácia aj ďalšiu vrstvu keramickej ochrany nad existujúcim voskovým alebo keramickým povrchom. Táto dodatočná vrstva ďalej zlepší vzhľad vášho vozidla a predĺži životnosť ochrany. 
ENIGMA QED je najvyššia rozprašovačka s rýchlym upresnením a pri aplikácii sa lepí na povrch vozidla a vytvára bezkonkurenčnú úroven lesku s vynikajúcou trvanlivosťou. Naša unikátna formulácia dodáva ďalšiu vrstvu keramickej ochrany navyše k vášmu existujúcemu vosku alebo keramickej ochrane, aby sme ešte viac vylepšili vzhľad vášho vozidla. Angelwax ENIGMA QED taktiež predlžuje životnosť vášho vosku a keramickej ochrany.
Enigma je úplne nový vysokovýkonný vosk z laboratórií Angelwax pre nekompromisný povrch s vysokým leskom. Na rozdiel od tradičných voskov, Enigma obsahuje zložité keramické molekuly vďaka ktorým vydrží až 15mesiacov. Keramické molekuly sa tesne lepia na povrch farby a poskytujú vynikajúcu odolnosť voči chemikáliám. Lotusový efekt, ktorý je tak charakteristický pre keramické povlaky, vytvára efekt, ktorý vosky nikdy predtým nevedeli. Plnivá obsahujú aj mikroskopické otvory a póry v lakovaní, ktoré zaručujú úplne rovnomerný a rovný povrch. 

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

9 other products in the same category: