Nový

Verso 1000 ml

Nový

Auto Finesse Verso je koncentrovaný viacúčelový čistič určený pre použitie na interiér aj exteriér.

Viac informácií

11,50€

Viac informácií

Pri silnejšej koncentrácii spraví krátky proces so špinavými exteriérovými líštami, alebo zanedbaným motorovým priestorom, a tiež robí divy na špinavých podbehoch kolies a na zanedbaných a zahnednutých pneumatikách. Pri nižšej koncentrácii uľahčuje prácu pri čistení nelakovaných plastov a vinylu, a môže byť tiež použitý úspešne na čistenie tkanín a kobercov.

Ak sa detailingu nevenujete profesionálne, kúpa veľkých balení univerzálnych čističov (APC) nedáva príliš zmysel, pretože pravdepodobne nedokážete spotrebovať všetok produkt. Je raritou nájsť produkt, ktorý ponúka rovnaký čistiaci výkon aj pre domácich nadšencov. Auto Finesse Verso rieši tento rébus tým, že ponúka rovnaký výkon v oboch 1 l aj 5 l baleniach a preto uspokojí potreby ako nadšencov detailingu, tak aj profesionálnych detailerov.

Čistenie interiérov: 1 : 10*

Jednoducho nastriekajte Verso na handričku z mikrovlákna a utrite požadované miesto do čista. Ak je potrebné viac čistiacej sily použite mäkký detailingový štetec. NastriekajteVerso na vybranú oblasť a rozrušte nečistotu detailingovým štetcom. Akonáhle Verso vsiakne nečistotu, zotrite mikrovláknovou handričkou pre svieži továrenský vzhľad.

Čalúnenie a koberec - čistenie: 1 : 7*

Nastriekajte Verso na koberce alebo tkaniny, ktorévyžadujú čistenie. Nechajte Verso pôsobiť, aby prenikol do nečistoty, predtým než použijete kefu na koberce alebo detailingový štetec na agitovanie oblasti. Akonáhle je nečistota rozrušená, utrite, alebo vysajte priestor do čista.

Kolesá, pneumatiky a čistenie priestoru za kolesom: 1 : 5*

Aplikujte Verso na disky, pneumatiky a priestor za kolesami a nechajte pôsobiť. Po chvíli agitujte s kefou na kolesá akúkoľvek špinu, brzdový prach alebo mastnotu. Nezabudnite agitovať tiež Verso, ktorý ste aplikovali na pneumatiky a priestor za kolesom. Tým zaistíte odstránenie všetkých zbytkov starých oživovačov a povrch zostane dokonale pripravený na novú aplikáciu produktov ako Satin a Dressle. Akonáhle Verso odvedie svoju prácu, jednoducho opláchnite čistou vodou a nechajte uschnúť alebo použite handričku z mikrovlákna na vysušenie ošetrovanej oblasti.

Silné odmasťovanie: 1 : 1*

Pre čistenie motora a zádveria,nastriekajte Verso na znečistenú oblasť. Použite vhodnú detailongovú kefku, alebo štetec a prípravok agitujte. Potom opláchnite plochu čistou vodou. Nenechajte Verso zaschnúť na teplom motore alebo na priamom slnečnom svetle.

* - produkt : voda

Akonáhle ste si vybrali správne riedenie, ktoré vyhovuje vašim potrebám, zamiešajte Verso do fľaše s rozprašovačom. Nastriekajte Verso na povrch, ktorý chcete čistiť. Ak používate Verso ako odmasťovač pre čistenie motorvého priestoru a zádveria, nastriekajte dostatočné množstvo na vybranú oblasť a nechajte pôsobiť. Po chvíli rozrušte špinu s detailingovým štetcom. Táto technika bude tiež dobre fungovť pri čistení plátenej strechy na kabrielotoch. Ako prostriedok na čistenie interiéru, jednoducho nastriekajte na špinavý povrch, ale nenechajte saturovať na citlivých oblastiach, ako napríklad čalúnenie stropu. V prípade potreby rozrušte nečistoty detailingovým štetcom, ak to nie je potrebné jednoducho utrite handričkou z mikrovlákna alebo vysajte vhodným vysávačom.

30 other products in the same category: