Nový

Revive 250 ml

Nový

Auto Finesse Revive stmaví a obnoví vzhľad nelakovaných plastov, zanechá za sebou saténovo hladký povrch, ktorý je suchý na dotyk a prežije aj  dážď.

Viac informácií

10,50€

Viac informácií

Vyblednuté plastové lemy sú bohužiaľ častým faktom a súčasťou aj moderných vozidiel, ale veríme, že s príchodom Auto Finesse Revive sme našli perfektné riešenie. Auto Finesse Revive stmaví a obnoví vzhľad nelakovaných plastov, zanechá za sebou saténovo hladký povrch, ktorý je suchý na dotyk a prežije aj  dážď. Po aplikácii, jeho pokročilá formula, pomáha chrániť plastové a gumové časti proti budúcemu vyblednutiu, s odolnosťou, ktorá prevyšuje iné konvenčné produkty na báze vody.

Rovnako ako všetky produkty autokozmetiky Auto Finesse, aj Revive je formulovaný tak, aby vyhovoval potrebám profesionálnov, ale je rovnako ideálny aj pre víkendových amatérov a taktiež pre úplných nováčikov. S využitím najmodernejších technológií polymérov silikónu, nastavuje Revive nový štandard v ochrane a obnove plastových a gumených častí. Tieto silikónové polyméry pomáhajú chrániť plastové povrchy pred poškodením UV žiarením a dodávajú hydrofóbne vlastnosti, ktoré zabraňujú zvetrávaniu. Robia tiež Revive odolným voči bežnému umývaniu, čím udržiava čerstvý “nový” vzhľad po dlhé týždne.

Začnite vyčistením plastových povrchov s univerzálnym čističom, ako napríklad Auto Finesse Citrus, alebo Verso na odstránenie starých vrstiev oživovačov a prilepenej špiny. Akonáhle je povrch čistý, utrite ho utierkou z mikrovlákna, sušiacim uterákom, alebo prúdom stlačeného vzduchu. Uistite sa že ste z medzier dostali všetku vodu. Fľašu s produktom poriadne pretrepte, tak aby sa všetky zložky dobre premiešali a aplikujte Revive penovým aplikátorom, alebo aplikátorom na pneumatiky. Pomocou mierneho tlaku a v tenkej vrstve vpracujte dôkladne do povrchu. Iba malé množstvo produktu je potrebného na ošetrenie veľkej plochy, preto odporúčame šetrné dávkovanie. Napriek tomu si nespôsobíte žiadne škody, ak použijete produktu viac. Po aplikácii nechajte produkt vyschnúť na 5-10 minút, až kým nie je suchý na dotyk a jemne vybuffujte s mikrovláknovou utierkou, čim docielite jednoliaty, saténový vzhľad.

18 other products in the same category: