Nový

Hide Conditioner 250 ml

Nový

. Hide Leather Conditioner je vhodný pre všetky spracované,semi-anilínové a anilínové (niekedy tiež nazývané "Nappa", bezporchovej úravy alebo prírodné) kožené povrchové úpravy.

Viac informácií

10,50€

Viac informácií

Vyživovanie kože s Auto Finesse Hide Conditioner dokončí obnovenie zmyselnej povrchovej úpravy jemného koženého čalúnenia. Druhá polovica nášho dua starostlivosti o kožené čalúnenie, Hide Conditioner bol vyvinutý s ohľadom na potreby moderných kožených povrchov. Naším cieľom bolo vytvoriť špeciálny kondicionér, ktorý stelesňuje užívateľskú jednoduchosť a profesionálny výkon, ako všetky naše produkty Auto Finesse. Schopný vdýchnuť nový život aj tým najviac zanedbaným jemným koženým čalúneniam, Hide Conditioner to dosiahne s maximálnym výsledkom.

Auto FinesseHide Conditioner je založený na lanolínovej a voskom obohatenej formuly a mádve dôležité funkcie. Prvou funkciou Hide Conditioner je  znovuzavedenie éterických olejov, zmäkčenie a obnova pôvodnej farby. Jeho druhou funkciou je ochrana. Krém vytvára priedušnúvrstvu, ktorá chráni kožu pred vysychaním a zabraňuje prenosu farbiva nasvetlom farebnom čalúnení. Hide Leather Conditioner je vhodný pre všetky spracované,semi-anilínové a anilínové (niekedy tiež nazývané "Nappa", bezporchovej úravy alebo prírodné) kožené povrchové úpravy.

Rovnako akovšetky produkty Auto Finesse autokozmetiky, Leather Conditioner je formulovanýtak, aby vyhovoval potrebám profesionálnych detailerov, nadšencov, ale ajúplným začiatočníkom. Hide Conditionerbol špeciálne namiešaný na ošetrovanie všetkých typov moderných koženýchčalúnení a zanecháva povrch saténovo matný, ako by práve vyšiel z továrne.Dokonca oživuje vôňu, ako pri úplne novom koženom čalúnení. Či už ste víkendovýdetailer alebo profesionál, Hide sa čoskoro stane Vaším jediným kondicionérom areštaurátorom kože.

Spracovanie kože a technológie sav posledných desaťročiach veľmi zmenili, takže to, čo teraz potrebujeme, jenový druh produktov pre starostlivosť o kožu, ktoré spĺňajú najnovšiepožiadavky tohto luxusného materiálu. Už ďalšie zápasenie so zastaralými  kondicionérmi a mydlami alebo lacnými produktmina plasty. Séria produktov Auto Finesse Hide je určená na starostlivosť o kožuv modernom dobe, od najexotickejších superáut až k bežným limuzínam. Vyskúšanýa otestovaný v našich detailingových štúdiách, je Auto Finesse Hide ConditionerVám pomôže ochrániť Vaše prekrásne kožené čalúnenie.

Začnite čistenie tým, že zbavíte kožu nečistôt s Auto Finesse Hide Cleanserom a tým pripravíte povrch pre aplikáciu kondicioneru. Pred nanesením Hide Conditioneru fľašku dobre potraste, aby sa premiešali ingrediencie. Naneste šetrne na mikrovlákno alebo na penový aplikátor. Jemne vmasírujte kondicioner do povrchu kože, kým nedosiahnete plné pokrytie. Nechajte niekoľko minút pôsobiť a zotrite mikrovláknovou utierkou na dosiahnutie prirodzeného saténovo matného povrchu.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

24 other products in the same category: