Nový

Finale 500 ml

Nový

Finale obsahuje rovnakú T1 triedu karnaubského vosku, ktorá sa používa vo všetkých Auto Finesse voskoch, emulgované v klzkom roztoku na vodnej báze

Viac informácií

12,95€

Viac informácií

Pre Auto Finesse, Finale neznamená koniec, ale začiatok. Začiatok nového lesku. Detailer v spreji na vodnej báze, obohatený o vysoko kvalitný karnaubský vosk. Vzorec Finale je šitý na mieru, aby predĺžil životnosť a zvýšil výkon všetkých našich voskov a sealentov. Nástupca nášho populárneho prvého detaileru Glisten. Užívatelia milujú jeho absolútnu jednoduchosť pri práci, sladkú vôňu kokteilovej čerešne a teplý lesk karnaubského vosku.

Finale obsahuje rovnakú T1 triedu karnaubského vosku, ktorá sa používa vo všetkých Auto Finesse voskoch, emulgované v klzkom roztoku na vodnej báze. To z neho robí ideálny detailer na pravidelné vrstvenie vysoko kvalitného vosku. Na rozdiel od väčšiny detailerov, Auto Finesse Finale nevytvára šmuhy, alebo čiary pri použití v horúcom, chladnom alebo vlhkom prostredí. Keď potrebujete rýchlo posilniť ochranu vášho vosku, alebo sealentu je vďaka tejto vlastnosti radosť Finale používať.

Rovnako ako všetky produkty autokozmetiky Auto Finesse, je Finale formulovaný tak, aby vyhovovali potrebám profesionálov, ale je vhodný taktiež pre detailingových nadšencov a aj úplných nováčikov.

Začnite poriadnym pretrepaním fľaše, aby sa všetky zložky premiešali. Naneste jemnú vrstvu produktu na ošetrovanú časť karosérie a rozotrite na celý panel pomocou mäkkej mikrovláknovej utierky. Finale je veľmi šetrný, takže nie je nutné, ošetrovaný povrch celý nasaturovať. Na ošetrenie celého panelu stčí 1 - 2 streky produktu. Po rozotretí otočte alebo preložte utierku na suchú stranu a jemne doleštite do vysokého lesku. Pri použití Finale za horúceho počasia, je vhodné pracovať po malých úsekoch, zabránite tým predčasnému vyschnutiu produktu. Finale je bezpečný na všetkých povrchoch vrátane laku, skla, tvrdého plastu a lešteného / pochromovaného povrchu.

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

30 other products in the same category: