Nový

Citrus Power 1000 ml

Nový

Je ideálny pre odstraňovanie tvrdej usadenej špiny kde obyčajné čistiace prostriedky nemôžu konkurovať. 

Viac informácií

12,95€

Viac informácií

Auto Finesse Citrus Power kombinuje pokročilý čistiaci prostriedok so silou citrusov, čím získate silnú, rýchlo pôsobiacu čistiacu silu. Je ideálny pre odstraňovanie tvrdej usadenej špiny kde obyčajné čistiace prostriedky nemôžu konkurovať. Budete sa čudovať ako rýchlo a účinne sa sila citrusov prekúše cez zostatky mušiek na karosérii, a pri tom všetkom je šetrný k životnému prostrediu. Rýchly a bezpečný pre použitie na všetkých lakovaných, plastových, vinylových, gumových a kovových povrchoch. Auto Finesse Citrus Power sa ľahko oplachuje a nezanecháva na povrchu bodky ani stekance.

Auto Finesse Citrus Power je založený na silnej citrusovej báze. Jeho zloženie mu pomáha prekúsať sa cez mušky a špinu na karosérii s ľahkosťou. Takmer vo všetkých prípadoch bude jediná aplikácia dostatočná na uvoľnenie povrchových nečistôt. Vzhľadom k jeho prírodnému zloženiu je Auto Power Finesse Citrus vynikajúcou voľbou produktu pre náročné vonkajšie umytie. Navyše neodstraňuje vosky ani sealenty, čo ho odlišuje od svojich konkurentov a tým sa stáva jedinečným na trhu.

Na predumytie: Nastriekajte priamo na povrch, nechajte výrobok pôsobiť niekoľko minút a potom opláchnite nečistoty a zvyšky produktu s hadicou alebo tlakovou umývačkou. Teraz môžete bezpečne umyť vozidlo s minimalizáciou tvorby škrabancov.

Ako univerzálny čistič: Opláchnite povrch, aby sa odstránili všetky uvoľnené nečistoty, nastriekajte prípravok priamo na povrch a nechajte ho chvíľu pôsobiť. Ak je to nutné, môžete ho rozrušiť pomocou mikrovláknovej utierky, špongie, alebo mäkkej detailingovej kefky na lepšie uvoľnenie špiny. Potom dôkladne opláchnite miesto hadicou alebo tlakovou umývačkou.

Neaplikujte Auto-Finesse Citrus Power v prípade, že je povrch zohriaty od slnka, alebo keď je okolitá teplota nižšia ako 0 stupňov Celzia.

30 other products in the same category: